O mnie

Zdjęcie Agaty Małkiewicz w sekcji o mnie

Agata Małkiewicz

Nazywam się Agata Małkiewicz, jestem dwujęzycznym ekspertem ds. marketingu internetowego i kierownikiem projektów cyfrowych z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w londyńskich agencjach marketingowych.

Posiadam dwie agencje marketingu internetowego w Polsce oraz UK specjalizujące się projektowaniem oraz budowaniem stron internetowych oraz prowadzeniem mediów społecznościowych.

Zdjęcie Agaty Małkiewicz w sekcji specjalizacja

Moja specjalizacja

Specjalizuję się w działaniach zwiększających sprzedaż w e-commerce, a także w prowadzeniu złożonych kampanii marketingowych.

Jestem specjalistką w kreowaniu świadomości marki, w budowaniu procesów służących do poznania potrzeb i preferencji klientów oraz  w budowaniu  procesów wprowadzających produkt na rynek.

Zdjęcie Agaty Małkiewicz w sekcji doświadczenie

Moje doświadczenie

Studiując biznes w Londynie, zainicjowałam swoją pasję do digital marketingu, którą rozwijałam, pracując w renomowanych agencjach marketingowych. Obsługiwałam globalną klientelę, zdobywając cenne doświadczenie w dynamicznym środowisku rynkowym.

W mojej roli zarządzałam zespołami marketingowymi przekraczającymi 30 osób, kierując równocześnie projektami o budżetach przekraczających milion złotych. Skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi i finansowymi było kluczowe dla osiągnięcia doskonałych wyników przy jednoczesnym utrzymaniu najwyższych standardów jakości.

W trakcie mojej kariery zdobyłam doświadczenie w tworzeniu na różnorodnych platformach, obejmujących popularne systemy zarządzania treścią takie jak WordPress, Magento, Shopify, Wix, Drupal oraz Woocommerce. Moja biegłość w obszarze digital marketingu i umiejętność dostosowywania się do różnych platform pozwalają mi skutecznie realizować strategie marketingowe oraz projektować innowacyjne rozwiązania online.